דף פייסבוק צרו קשר
בואו נדבר
top image

המלצות

 

"כזה אני רוצה!" שגיא מורן - צלם אדריכלות
זה הדבר הראשון שאמרתי כשהגעתי לצלם את הבית הזה בבית השיטה, עבור האדריכלית מרים גורן.
אח"כ כבר היה לי ברור שמרים תהיה המלווה התכנונית שלנו בפרוייקט בעין חרוד מאוחד, וכך היה".

 

 

 

חיה רצין - בית בגן נר
"הרגשתי שהיא בעלת מקצוע מאוד מנוסה, עזרה לי להבין ולמקד את הצרכים שלי, תמכה מאוד בבחירות שלי (גם כשלא היו בדיוק לפי ראות עיניה), ידעה תמיד לכוון אותי נכון עם הרבה שכל והקשבה. אני מאוד מאוד מרוצה מהתוצאה של שיתוף הפעולה המלא בינינו".

 

 

משפחת לניר ממושב מולדת
בית משנת 1977 שעבר שיפוץ והתאמה לצרכים החדשים של בני הבית.
מרימי היתה אחראית על תכנון, ליווי וביצוע הפרויקט.

"אנחנו מאוד מרוצים מצורת העבודה של מרימי, היא היתה קשובה ומקצועית.
התכנון של המטבח יוצא מן הכלל". אסתי לניר, בעלת הבית.

 

 

 

מירימי שלום.
רצינו להודות לך על העבודה שהשקעת בתכנון הבית שלנו בעין חרוד והכל במהירות רבה כל כך. הקשבת לכל מילה ולכל צורך, והתעקשת כדי למצוא את הפיתרון הנכון לכל בעיה שהתעוררה. הצלחת להפתיע אותנו ביכולת שלך לרדת לפרטים, ובאכפתיות שלך, ובניסיונות עקשניים כדי להגיע למטרה המבוקשת במגבלות ובתנאים לא כל כך קלים.

הידע שהנחת לפנינו והייעוץ שנתת לנו, תוך כדי חשיבה על מיקום המגרש – יתרונות וחסרונות שלו, וענייני בירוקרטיה ותקציב, בשקלול החלומות על ביתנו העתידי - יצרו אצלנו הבנה על גודל מזלנו שבחרנו בך - אדריכלית העובדת בסטנדרטיים שהם ברמה הגבוהה ביותר, מקצועית מאוד, קפדנית ומסורה ויחד עם זה אנושית, מבינה מגלה סבלנות רבה ומכילה.

ההדמיות שיצרת במקום ובמהירות רבה כל כך, הן בתוך הבית והן מחוצה לו, יצרו אצלנו בטחון נוסף בהחלטות לגבי התכנון הנכון, תוך כדי התייחסות אישית לכל

האלמנטים בהתאם לצרכים שלנו ולחלומות שלנו.

 

נהנינו מאוד מהעבודה אתך, ושוב תודה רבה על הכל.
בברכה, יפה ושגיא מורן - עין חרוד מאוחד.

 

 

שיפוץ בית - עין חרוד

כשהציעו לי לעבור לדירה גדולה יותר שאמורה להיות דירת הקבע שלי, קיבלתי זאת בשמחה, אבל: "אליה וקוץ בה". הדירה נראתה מיושנת וחסרת מעוף, קשה היה לי לדמיין מה ניתן לעשות (בסכום מוגבל מאד שקבלתי) בכדי לנצל את הפוטנציאל של המיקום הנפלא והתכנון (הפחות נפלא), בשלב זה פניתי למרימי.


זכיתי לשיכלול מקסימלי ולתכנון אופטימלי של: פונקציה, מחיר ויופי.
ראשית: החלון הפונה לנוף הוגדל משמעותית, התכנון השתנה ושופר: המטבח, הרצוף, הצבע והתאורה הוחלפו. מרימי היתה מאוד מעורבת בכל הבחירות - כולל בחירת הריהוט והעמדתו. יש לה המון עצות טובות לתת מתוך ידע ונסיון של שנים בתחום. עכשיו אני גר בדירה נעימה, נוחה, אלגנטית ומזמינה.

 

שיפוץ בית בכפר תבור

השיפוצים בביתנו הסתיימו בשעה טובה, אנחנו נהנים והכל תודות לארכיטקטית מרימי גורן שעשתה עבודה מצויינת, במסירות רבה.

מרימי השגיחה על עבודת הקבלן המעולה שהבטיח לעמוד במטלה בחודשיים וחצי, ואכן עמד בזה!! שניהם דאגו לנוחותנו היחסית בתקופה הלא קלה הזאת, נענו לכל בקשותינו והוציאו תחת ידם עבודה טובה ונקייה. ממליצה על שניהם בכל פה.