דף פייסבוק צרו קשר
בואו נדבר
top image

תכנון אדריכלי ועיצוב פנים.

בחירת קבלנים ואנשי מקצוע

ליווי אישי לאורך כל תהליך הבניה

יעוץ ותכנון בצבע וטיח

תכנון ועיצוב

מרימי עוסקת בתכנון אדריכלי משנת 1979. העקרון המנחה בכל הפרוייקטים הוא מודעות גבוהה לחמרי הבניה, חסכון באנרגיה ובניה אקולוגית. כמו כן מלווה מרימי את הלקוח בכל שלבי עיצוב הפנים כולל תכנון המטבח, הסלון, חדרי השינה, ריצוף, חימום ומיזוג, תאורה ואינסטלציה, תוך ייעוץ ובחירה מוקפדת ביותר בקניית האביזרים.

 

ליווי פרויקטים

עבודת הפיקוח בארץ פרוצה ונתונה לפרושים שונים לכן, החליטה מרימי, לפקח בעצמה על חלק מהפרוייקטים אותם היא מתכננת לאחר שסיימה קורס מיוחד בתחום ניהול פרוייקטים.

 

צבע וטיח

הזיקה של מרימי לנושא זה, תחילתה לפני כעשרים וחמש שנה, כיועצת במחלקה האדריכלית של חברת “טמבור“ ואחר כך בחברת “נירלט“. בהיותה יועצת בכירה בחברות אלה “קישטה“ מרימי הרבה מאד פרויקטים גדולים ברחבי הארץ בצבע וטיח תוך שימת דגש על השלמה בין היישום הטכני והחזותי.

 

בתים פרטיים

בפרק בתים פרטיים תוכלו לצפות בתמונות של מבנים שונים שתוכננו על ידי מרימי בהתאם לצרכיה של כל משפחה תוך השתלבות באופי הסביבה ובמבנה השכונתי. בלחיצה על האיור תפתח גלריית התמונות של המבנה.

 

למעלה מ-40 שנה

בפרק גלריה זה תוכלו לצפות בתמונות של מבנים שונים (מבנים פרטיים, מבני ציבור, משרדים) שתוכננו ועוצבו על ידי מרימי במשך 40 שנה.